Kulturë

Leonora Jakupi do të martohet?

16.07.2009
 Më saktë, ky artikull për herë të parë është publikuar në ueb-faqen nga Shqipëria ballkanweb.com. Mirëpo, këngëtarja Jakupi e ka demantuar këtë, duke pohuar se e gjitha është një thashetheme......

VDES “I PAVDEKSHMI” MICHAEL JACKSON

30.06.2009
Ende nuk është bërë ndonjë konfirmim zyrtar rreth vdekjes së tij, megjithëse, thuhet Jackson pësoi një sulm kardiak në shtëpinë e tij në LA. Gazeta “Los Angeles Times” ka......

BLEONA, KËNGËTARJA MË SEKSI E ...

10.06.2009
“Do të doja të falënderoja shumë të gjithë ata që më kanë votuar. Të jesh 15 vjet në skenë dhe të jesh akoma këngëtarja më seksi është goxha vlerësim.......

Arta Bajrami së shpejti me album të...

28.05.2009
Në fakt albumi ka pasur që të del në shitje disa ditë më parë por për shkak të lëndimit të vëllait të Artës, Don Arbas, në këmbë ai është......

Saranda e Kafenesë

27.05.2009
Njëra ndër aktorët që ju bën të qeshni në çdo të hënë është edhe karakteri i Sarandës që luhet nga aktorja Teuta Krasniqi. E qetë dhe shumë e hapur,......