Në klubin Rilindja, tani pergaditet edhe byreku!

27.08.2014

Njoftojmë publikun e gjërë se lokalet e Klubit Futbollistik Rilindja, tani e tutje ofron edhe byrek si dhe gjellëra të të tjera nga kuzhina jonë tradicionale.

 

Tani mundë të keni mundësi të bëni edhe porosi në numrin e telefonit: 22 30 78 76 audemars piguet replica

Orari i porosive: e diel - e enjte : 10:00 - 22:00  dhe e premte- e shtunë prej orës 10:00 - 24:00

Me respekt

Kryesia e KF Rilindja
Ramazani po na vjen!

27.06.2014

(KLIKO MBI FOTO PËR IMSAKIJEN)


Rita Ora në Oslo!

20.06.2014

Sonte në sheshin e kryeqytetit të Norvegjisë, Oslo debuton këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova Rita Ora!

Nën pranine e mbi 80.000 qytetarëve Rita Ora , këndoj këngën singel e saj:  "I Will Newer Let You Down"!

Aty sonte kishte edhe shum shqiptarë të cilët në shenjë respekti valëviten flamurin tonë kombëtar edhe atë shtëtëror të Republikës së Kosovës!


 


 

                      Rilindja Video Radio

Radio Rilindja Oslo nett radio

 

                         Rilindja Nett Radio

Radio Rilindja Oslo nett radio

       Radio Rilindja Oslo cdo të premte 20.00 - 23.00

 

 Radio Rilindja Oslo Dux bluza dhurata e lojes shperblyese

Radio Rilindja Oslo nett radio

Rrjeti i biznesit Shqiptar

       Radio Rilindja Oslo dhurata e lojes shperblyese

Radio Rilindja Oslo nett radio